Müügitingimused

Kuna tarvikud kuuluvad Elberd OÜ le tuleb ka arve tasude Elberd OÜ le. Margid kuuluvad eraisikule ja nende eest tuleb tasuda eraisikule. Seetõttu, kui ostate näiteks margid ja margialbumi, tuleb vormistada 2 ostu ja maksta nende eest eraldi. Sellisel puhul tuleb margialbumi transport valida Elberd OÜ valikust ja markidele märkida lihtsalt järgitulemine (muidu arvestab programm ka nendele saatekulu). Kaubad saadan välja ühe saadetisena.

Arved

Kui kaubad on valitud, tuleb valida sobiv transpordiviis:
Valida saab kas Omniva, Smarposti pakiautomaadiga või järgitulemine.
Programm arvutab markide hinna ja transpordi kokku ja saadab ostjale tellimuse kinnituse :

Tehke ülekanne summas ………..€ saatekulu kättesaades
Saaja: Elberd OÜ
Pank: Swedbank
a/arve: EE572200001120066897

Kontakt

Herne 10
Tallinn 10135
ESTONIA
Elberd OÜ
elberdi.mobiil@mail.ee
+372 56 230 980

Toote garantii

Oma poolt müüdavatele toodetele anname garantii 6 kuud. Garantii alla ei kuulu liigse jõu kasutamine kauba kasutamisel, vedeliku ja temperatuuri poolt tekitatud kahjustused, kukkumised, ebasihipärasest kasutamisest tingitud vead ning loomulik kulumine.

Pretensiooni esitamine

Ostetud kaupade kohta võib pretensiooni esitada 2 aastat. Pretensiooni ei ole mõtet esitada, kui ostja on kasutanud toodet mittesihipäraselt, kasutanud liigset jõudu, niiskusekahjustused, kukkumised ja ka loomulik kulumine.

Toote tagastamine

E-poest tellitud kauba võite meile tagastada 14 päeva jooksul. Kui ostes on saadud midagi kauba peale, tuleb ka see tagastada (näiteks 3+1). Kui kauba peale antud kaupa ei tagastata, arvestame selle eest täismaksumuse ja võtame summa tagasimakstavast summast maha. Kauba kättesaamise kuupäevaks loeme saatmise dokumentide vormistamisele järgnevat päeva. Kauba tagastamisega seotud kulude eest tasub ostja. Kui tagastate tagastamisele mittekuuluva toote või kasutamisjälgedega või pakendita toote, siis seda me tagastuseks ei loe ja raha ei tagasta. Tagastatav toode peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kui soovite midagi tagastada, palume eelnevalt võtta meiega ühendust telefoni või e-maili teel ja me seletame, kuidas seda teha.